Go to content Go to menu

Kredyt gotówkowy ratuje domowy budżet

piątek, październik 5, 2018

Życie w dzisiejszych czasach potrafi doskwierać nawet tym, którzy mają stałą pracę i otrzymują w miarę godziwą pensję. Chyba nie trzeba szukać przytaknięcia zbyt skrupulatnie, by wiele osób przyznało rację temu, że utrzymanie się w dzisiejszych czasach wymaga nie tylko dobrej wypłaty, ale także i pomyślunku. Psujące się sprzęty RTV i AGD, utrzymanie samochodu (nierzadko niezbyt nowego), jedzenie, mieszkanie czy wreszcie wielkie koszty jakie generują nasze dzieci mogą przyprawić o ból głowy. Wydatki nie mają końca i odłożenie na „czarną godzinę” jakiejkolwiek sumy pieniędzy stanowi wyzwanie nawet dla tych, którzy zarabiają „ponad średnią krajową”, jak poradzić sobie z tym problemem? Odpowiedź jest prosta - wejdź na ekredytowo24.pl.

Zgodnie z tym, że mało kto z nas posiada nadmiar pieniędzy zdarzają się również takie sytuacje, w których jedynym ratunkiem jest kredyt gotówkowy. Chcąc nie chcąc, gdy braknie nam w domowym budżecie kilku groszy, musimy jakoś zdobyć pieniądze, bo niektóre z wydatków są nie tyle co priorytetowe, ale wręcz konieczne do poniesienia. Na przykład naprawa samochodu musi zostać przeprowadzona, bo wspomniany samochód jest naszym środkiem transportu, którym zawozimy dzieci do szkoły, czy dojeżdżamy do pracy, a przecież praca jest dla nas kluczowa, bo pozwala nam zarabiać pieniądze. Gdy nie będziemy w stanie do niej dojechać to nie zarobimy pieniędzy, a gdy się tak nie stanie, cała historia zatoczy koło i dalej pozostaniemy bez pieniędzy. Zatem nawet fakt, że kredyt gotówkowy nieco nas kosztuje, bo prócz pożyczonej sumy oddać musimy między innymi prowizje czy odsetki to i tak niektórzy z nas wziąć go po prostu muszą.

Oczywiście pożyczyć pieniądze można również od rodziny czy znajomych, ale nie każdy z naszych przyjaciół czy też członków rodziny będzie gotowy do pożyczenia nam czasami sporej sumy. Poza tym jak mawia starodawne powiedzenie „jeśli chcesz stracić przyjaciela to pożycz mu (od niego) pieniądze”. Zatem czasem może lepiej jest udać się do banku i tam pożyczyć pieniądze, godząc się z tym by za taki kredyt gotówkowy oddać nieco większą kwotę, ale mieć czyste sumienie i nie przejmować się tym, że ktoś ma do nas pretensje, że pożyczoną sumę oddamy dzień lub dwa później. Poza tym wobec tego, że konkurencja na rynku usług bankowych jest całkiem spora, placówki finansowe prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszej oferty i znaleźć można również takie, w których oprocentowanie kredytu gotówkowego nie będzie dla nas tak bolesne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Całkiem ciekawa propozycja to również ta, którą przedstawiają niektóre firmy oferujące pierwszy kredyt gotówkowy za darmo. Można całkowicie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów związanych z udzieleniem pożyczki podjąć przykładowo 1000 zł. Być może nie jest to kwota, za którą uda się nam wyremontować całe mieszkanie, ale naprawa uszkodzonej części w samochodzie czy zakup nowej lodówki na pewno zakończy się powodzeniem. Jeśli chodzi o pożyczanie większej kwoty, trzeba rozważyć ofertę banków, a nie małych placówek finansowych.